Донбаський інститут техніки та менеджменту

Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая

CRDF Global

 

ДІТМ МНТУ СТАВ ПАРТНЕРОМ CRDF GLOBAL

   Донбаський інститут техніки та менеджменту ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» став партнером проекту CRDF Global з розвитку кібербезпеки в Україні. CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) — незалежна некомерційна організація, чия діяльність спрямована на розвиток безпеки, захисту та сталості у світі через науку та інновації.   

   В рамках проекту для студентів буде впроваджений інтерактивний онлайн курс «Базові  правила безпеки у цифровому середовищі», який розроблений CRDF Global, у співпраці з експертною групою з кібербезпеки компанії EY в Україні та технічними експертами компанії Technomatix, за сприяння Державного департаменту США (Офіс із координації допомоги в Європі та Євразії).

  Даний курс присвячений навчанню базовим правилам цифрової (кібер) безпеки при роботі в Інтернеті. Курс дозволить дізнатися про основні загрози в цифровому просторі, зрозуміти, яка інформація є головною ціллю хакерів та запам’ятати основні рекомендації щодо захисту власних даних, безпечного користування електронними пристроями та інформаційними ресурсами.

  В рамках проекту для учасників – дійсних студентів та майбутніх абітурієнтів з 30 жовтня 2020 року проводиться реєстрація та навчання на платформі .

 

        

 

        

 

ДІТМ МНТУ виконує грантовий проект

Фонду цивільних досліджень та розвитку

США (CRDF Global)

   Робоча група від ДІТМ МНТУ, до складу якої входять представники кафедри  комп’ютерних систем та історії України та правових дисциплін,  розпочала реалізацію проекту «Розробка та інтеграція ІТ курсу з елементами кібербезпеки в навчальний план Донбаського інституту техніки та менеджменту Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая за Програмою ФЦДР США з кібербезпеки в Україні».

   Донбаський інститут техніки та менеджменту Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая, розробить кілька курсів на теми кібербезпеки, які будуть включені до навчальної програми університету протягом 2021 року та забезпечить проведення опитування для оцінки отриманих знань студентів.

   За результатами проекту планується подальше використання усіх розроблених матеріалів, а саме підготовлені тренінги і матеріали, зокрема посібник, буде використано для навчання студентів в ДІТМ МНТУ.

   Термін дії проекту : грудень 2020 р. – квітень 2022р.

         

        

        

         

           

         

 

 Меморандум про взаєморозуміння між ДІТМ МНТУ та Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США

   

Яндекс.Метрика